Son mesaj - Gönderen: eylül yorgunu - Perşembe, 19 Ocak 2012 11:57
Selamun aleykum...< >Güzel ahlakın en güzeli sana gelmeyene senin gitmendir,seni mahrum edene senin iyilik etmendir.Sana zülmedeni affetmendir.Halkın sana ihtiyacı , hakkın nimetinin revaç bulmasıdır.
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.

Sayfa: [1]   Aşağı git
Yazdır
Gönderen Konu: Neden İlahisevda Farkımız Nedir?  (Okunma Sayısı 6533 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ce§uR
Administrator
Tiryaki Üye
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Seni Sevmeyen Ruh Ölüdür Yaresulallah

İlahi Dinle

İlahi Dinle

« : 09 Haziran 2009, 10:47:57 »

Sevgili İlahisevda.com Üyeleri Sitemize Gösterdiginiz İlgiden Dolayı Sizlere Saygılarımı Sunuyor Ve Sizlere Çok Ama Çok Teşekkür Ediyorum...

Gerçekten Bir Çok İslami Site Var Ve Bu Siteleri Yakından Takip Ediyorum Yalnız Bizim Sitede Bambaşka Bi Güzelik Huzur Dolu Bir Ortam Görüyorum İnşallah Bu Hep Böle Sürer...

Sitemize Gercekten Büyük Bir ilgi Var Unutmadan Aramıza Sanatcı Kardeşlerimizde Katılmışlar Üye Olmuşlar Bu ayrı Bi güzelik Verdi Sitemize....

İlahi Sevdayı Diger Sitelerden Varklı Kılan Nedir Siz Anlatacak Olsanız Duygularınızı Nasıl İfade Ederdiniz?...

Şimdi Arkadaşlar:Soruyorum Sizlere Neden İlahiSevda?...

Saygılarımla:Ce§uR

« Son Düzenleme: 13 Eylül 2009, 09:39:03 Gönderen: ۞Ce§uR Y๐ℓcน۞ » Logged

SEVİLİM
Moderatör
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

İlahi Dinle

İlahi Dinle

« Yanıtla #1 : 09 Haziran 2009, 11:07:13 »

BENİM İÇİN İLAHİSEVDA....ÇOK FAZLA DUA SİTELERİ VE İSLAMİ SİTELER VAR...NETE HER OTURUŞTA BİR TANESİNE DENK GELMEK MÜMKÜN...İLK BURAYA ÜYE OLDUĞUMDA ..NE FARKI VARKİ DİYE DÜŞÜNMÜŞTÜM....EN BÜYÜK FARKI ...KURUCUSU..CESUR ...ABARTISIZ ...DÜRÜSTLÜĞÜN,EMEĞİN,İLGİN ...SİTEYE YANSIMIŞ...TÜM ÜYELERİN SENİN GİBİ...CANDAN ,DÜRÜST,RİYASIZ...PAYLAŞIMLARDA BİR O KADAR YARARLI...BAZEN ÇOCUKLARIMI DA OTURTUYORUM...ONLAR DA KEYİF ALIYORLAR..YAŞLARI KÜÇÜK OLMALARINA RAĞMEN....

HER ZAMAN DERİM...HERYERDE SİTE VAR ...AMA DOSTLUĞUN ,BEKLENTİSİZ OLDUĞU ..SİTE  İLAHİSEVDA..İYİ Kİ VARSIN..

Kalbimin en güzel yerindesin
Sen benim herseyimsin
dostluğum ,yarenimsin
rahatladığım bir yersin..
sen benim herşeyimsin
İLAHİSEVDA.COM
« Son Düzenleme: 14 Ağustos 2009, 15:09:46 Gönderen: Ce§uR » Logged

^^Sevilay^^
Süper Admin
Moderatör
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

İlahi Dinle

İlahi Dinle

« Yanıtla #2 : 09 Haziran 2009, 11:12:32 »

selamün aleyküm ..Neden İLAHİSEVDA?güzel soru...ben ilahisevda dedim çünkü burdaki üyelerde olan samimiyet kişilik seviyeli yazılar paylaşımlar yorumlar başka sitelerde mevcut olmuyor.bu siteye gelenler misyonu vizyonu belli kişiler herkes teknolojinin yararlarından faydalanarak dinimizin bahsedildiği konularla meşgul oluyor teşekkür ve dua dan başka kimsenin uslubunda değişme olmuyor rabbim cümlesinden razı olsun.BÖYLE GÜZEL BİR MEKANI BİZLERİN HİZMETİNE SUNDUĞU İÇİN SİTE SAHİBİNE TEŞEKKÜRLERİMİ SUNUYORUM..selam ve dua ile

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

_NURUMM_
~AFFET ALLAH'IM~
Site Admin
Moderatör
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

BİZ SENİ GÖRMEDEN SEVDİK YA RESULULLAH...!!!

İlahi Dinle

İlahi Dinle

« Yanıtla #3 : 09 Haziran 2009, 11:17:33 »

evet bir çok dua forumu varken ilahi sevdaya geliyorum, Çünkü ilahisevda diğer siteler gibi soğuk değil. Sitedeki insanları sıcakkanlı dost canlısı ve seviyeli.. İslamiyetle ilgili ve de diğer konularla ilgili herşey burada,sitemizde yok yok, Artık başka sitelere gerek duymuyorum ve vakit ayırmıyorum.Çünkü vaktimi ilahisevdaya ayırıyorum ;)
Emeği geçen herkese ve başta Cesur'a teşekkür ederim..

Sus gönlüm, seni senden daha iyi bilen Rabb'inin hükmü vuk'u buluncaya kadar...
^^ELİFİM^^
BiR YaNıM TeVâZuDa, BiR YaNıM DiMdiK AyAkTa.. MiSâL: LâMeLiF!
Usta Üye
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

NEYsen ''O''oL

İlahi Dinle

İlahi Dinle

« Yanıtla #4 : 09 Haziran 2009, 11:17:48 »

İLAHİSEVDA BAMBAŞKA Bİ SİTE İNSAN Kİ KENDİ ADIMA KONUŞUYUM SİTEYE SIK SIK GİREMESEMDE GİRDİĞİMDE ÇIKMAK İSTEMİYOM AYRI Bİ YERİ VAR İLAHİSEVADA NIN BENDE BAŞARILARININ DEVAMINI DİLİYORUM İYİKİ VARSIN İYİKİ VARSINIZ
« Son Düzenleme: 09 Haziran 2009, 13:53:34 Gönderen: Ce§uR » Logged

İnsanları anlamak mümkün değil: Çocukken büyümek için acele ederler.
Büyüdüklerinde çocukluklarını özlerler... Para kazanmak için sağlıklarını yitirirler.
Sağlıklarını kazanmak için para öderler... Hiç ölmeyecekmiş gibi yaşarlar.
Hiç yaşamamış gibi ölürler..
wWw.İlahisevda.com
Hüzünseli
Site Admin
Tiryaki Üye
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

İlahi Dinle

İlahi Dinle

« Yanıtla #5 : 09 Haziran 2009, 11:23:21 »

evet güzel bir soru..benim cevabımda şudur ben 3yıldır islami forum sitelerindeyim buraya ilk geldiğimde girişteki seslendirme  dikkatimi çekti derken konu ve yorumları okudukça inanın burdaki kişilerin birbirlerine saygısını samimiyetini çok sevdim acaba tanışıyorlarmı diye düşündüm okadar güzel dostluklar kurulmuşki imrendim aranıza katıldım..sitenin proğramı çok düzgün kurulmuş bölümler eklenilen konular çok düzgün duruyor. benimde oğlum okuldan gelince anne ilahisevdayı açıyım bi ordaki resimler çok ilginç komik güzel oluyor diyo oyun sitesini bıraktı ilahisevdanın ilginç resimlerine bakıyor :D..emeğigecen herkesten rabbim razı olsun CESUR BEY KARDEŞİMİZEDE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM

ASLI
Moderatör
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

İlahi Dinle

İlahi Dinle

« Yanıtla #6 : 09 Haziran 2009, 13:11:58 »

ilahisevda cok farklı muhteşem burdan cok menmunum burdaki üyelerle dostluk kardeşlik bambaşka eklenen konuları zevkle okuyorum  her konumda cok düzgün bir forum herşey cok seviyeli bütün emeği gecen kardeşlerimden ALLAH razı olsun inş site sahibi cesur kardeşimede burdan çok teşekkür ediyorum

Kumsal Güzeli
Altın Üye
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

İlahi Dinle

İlahi Dinle

« Yanıtla #7 : 09 Haziran 2009, 13:43:10 »

İLAHİ SEVDAYA NASIL ÜYE OLDUM HATIRLAMIYORUM AMA İYİKİDE OLMUŞUM.BU SİTEDE GERÇEK Bİ PAYLAŞIM SİTESİ YAPMACIKLIKTAN,ÖZENTİDEN GERÇEKTEN UZAK..VE BEN İNANIYORUM Kİ GERÇEKTEN BU SİTEDE OLAN HERKEZİN YÜREĞİNDE  İYİ NİYET VE SAMİMİYET HAKİM.ÜYELERİN HEPSİ BENİM NAZARIMDA MUHTEŞEM İNSANLAR EDEBLERİYLE,DAVRANIŞLARIYLA,SAYGI VE SEVGİLERİYLE MÜKEMMEL KİŞİLER..SİTEDE TUTKUNU OLDUĞUM ÇHOK SEFDİĞİM KİŞİLER VAR SEVİLAY,ZEYNEP,MERYEM VE SEVİLİM ABLAM..AMA NURUM VE ASLIYIDA UNUTMUYORUM HEPİNİZ BENİM CANIMSINIZ İYİ Kİ VARSINIZ... ;)VE ÇHOK TAKİP EDEMEDİĞİM ÜYELERDE VAR ONLARINDA PAYLAŞIMLARI İÇİN TEBRİK EDİYORUM..SAMİMİYETİMLE SÖYLÜYORUM HER DUA EDİŞİMDE DE SİTEMİZİN ÜYERİNİ UNUTMUYORUM RABBİM SİTE ÜYELERİNDEN VE YÖNETİCİDEN RAZI OLSUN BİZLERİ DOĞRULUKTAN AYIRMASIN...DUA İLE..
« Son Düzenleme: 09 Haziran 2009, 13:47:01 Gönderen: Kumsal Güzeli » Logged

beLki sandIGIn kadar ukala, beLkide Tahmin edemeceGin kadar müTewaziYim.... biRaz sakLiYim, bazen YasakLi.... kimseYi örnek aLmam, kimseYe örnek oLmam.... arkama bakmam... 'asLa' demem.... 'ke$ke'Leri sewmem ! eLe$Tiri dinLerim nasihaT dinLemem! kimse bana masaL anLatmasin cocukkende sewmezdim zaTen
pigment_38
Usta Üye
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

İlahi Dinle

İlahi Dinle

« Yanıtla #8 : 09 Haziran 2009, 15:55:15 »

güzel sakin seviyeli  bir mekan birde istediğin dini bilgiler resimler videolar ilahiler  mevcut
MUSTAFA_?-72
Modaratör Adayı
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

İlahi Dinle

İlahi Dinle

« Yanıtla #9 : 10 Haziran 2009, 23:08:26 »

arayıpta bulamadığım ve kafama takılan birçok sorunun cevabını burda buldum onun için hep ilahisevda herzaman ilahisevda yaşasınnnnn 
  :) :) :)

larant
Usta Üye
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

İlahi Dinle

İlahi Dinle

« Yanıtla #10 : 16 Haziran 2009, 11:50:43 »

Siteye canım ablam sevilimin tavsiyesiyle üye olmuştum.İyikide olmuşum..Bazı şeyler kelimelerle anlatılmaz ya bu da öyle bişey.Emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler...
fatsalı
Gelişmiş Üye
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

İlahi Dinle

İlahi Dinle

« Yanıtla #11 : 28 Haziran 2009, 12:43:36 »

ilk üye olduğum dini forum ilahisevdadır..bir tavsiye üzerine geldim ama böyle güzel olacağını  düşünmemiştim videolar resimler konular derken herkesteki sıcaklık girmediğim gün acaba nevar bugün ilahisevdada diyorum meraktan yine giriyorum :)

zehra tugba
Yeni Üye
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

İlahi Dinle

İlahi Dinle

« Yanıtla #12 : 28 Temmuz 2009, 18:06:54 »

Nedenmi ? ilahisevd'a  Tek Kelimeyle Güzeli Anlattıgı İçin Güzel..
« Son Düzenleme: 28 Temmuz 2009, 18:12:46 Gönderen: Ce§uR » Logged

Ce§uR
Administrator
Tiryaki Üye
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Seni Sevmeyen Ruh Ölüdür Yaresulallah

İlahi Dinle

İlahi Dinle

« Yanıtla #13 : 12 Kasım 2009, 17:19:31 »

Sayfa: [1]   Yukarı git
Yazdır