Son mesaj - Gönderen: MERYEM - Cuma, 20 Nisan 2018 20:56
Dünya dediğimiz de bir gurbet değil mi.?< >< >< >
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.

Sayfa: [1]   Aşağı git
Yazdır
Gönderen Konu: lütfen!..Paylaşımları tırpanlamayalım..  (Okunma Sayısı 3961 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
bedirh@n
Moderatör
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

İlahi Dinle

İlahi Dinle

« : 29 Aralık 2009, 05:43:00 »

burada her paylaşımda mutlaka azda olsa cokda olsa bir emek var,yani bir müminin emeğine(hayırlı emeklerine)saygı gösterelim ve artık şu tırpanlama işinden vazgeçelim ...lütfen... lütfen... lütfen...:( :( :(

yazık ya bir kişinin 100 den fazla paylaşımı silinirmi ya,hangi akla hizmet ediyorsunuz..:(
« Son Düzenleme: 29 Aralık 2009, 05:48:11 Gönderen: bedirh@n » Logged
tuana2324
Moderatör
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

( TuAnA ) GüL KoKuLu PeYgAmBeRim.....

İlahi Dinle

İlahi Dinle

« Yanıtla #1 : 29 Aralık 2009, 13:45:34 »

sen zaten dıyecek bırsey bıramamşşın abı :(
bız bu sıtede uyeysek eleştırıde yapabılme hakkına sahıbızdır ...:(

şaştım kaldım ama
şaşırtmak sırası bizde olacak inş.
bu böyle gitmez

karamel
Usta Üye
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

İlahi Dinle

İlahi Dinle

« Yanıtla #2 : 29 Aralık 2009, 17:19:07 »

bende ilk sinirlendim ama cesur bey girişe teknik hatadan dolayı ilindi yazmış.ortada kasıt yok arkdşlr sakin olalım olur böle hatalr napalım bedirhan bey canınız saolsun sıkmyın canınızı,evet ç0k üzücü helekide sizin eklediğinz konulr özenle secilmiş k0nulardır,neyse üzülme teknik hataymış

HATTABINOĞLU
Altın Üye
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

İlahi Dinle

İlahi Dinle

« Yanıtla #3 : 29 Aralık 2009, 18:25:04 »

bedirhan kardesım yukarıdada yazdıgı gıbı sıstemde cıkan bır hatadan dolayı ayın 13 unden bugune kadar olan mesaclarımız sılınmıs luten uyarıları daha dıkkatlı okuyalım kımse herkesın mesacını bılerek sılmek ıstemez selam ve dua ıle

AYLARCA GEZİNDİM YIKIK VE ŞAŞKIN
BENLİĞİM BİR KAZAN AKLIM BİR KEPÇE
DELİLER KÖYÜNDEN BİR MENZİL AŞKIM
HER FİKİR İÇİMDE BİR TÜR KELEPÇE

Ce§uR
Administrator
Tiryaki Üye
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Seni Sevmeyen Ruh Ölüdür Yaresulallah

İlahi Dinle

İlahi Dinle

« Yanıtla #4 : 29 Aralık 2009, 19:54:24 »

Selamüaleyküm Bedirhan Kardeşim Mesajları Tırpanladıgımızı ve Kasti olarak Sildigimizi Söylüyorsunuz Güzel Kardeşim Bügüne Kadar Kasti olarak Kimsenin Mesajını Silmedim Yalnız Bazı Konularda Karekter Bozukluğu Oluyor Bazı Yazılar Başka Sitelerden Alınuıyor Ve yazı Eksik Oluyor Bütür Konular Siliniyor Bunun Dışında Silinen Hiç Bir Konu Olmuyor Hatta Daha Acıklama Yapmam Gerekirse Sizlerin Üşenip Arama Yapmadan Siteye Eklediginiz Bazı Konular Sitede Mevcut Oluyor Aynı Konuyu Eklemenize Rağmen Konunuz Silinmiyor Ve Cöptenekesine Atılıyor Ufak Tefek Konu Silinmelerini Pek Önemsemiyorum Yalan Yok Ama Bu Sever Gercekten Üzülerek Sölüyorum Cünkü Bukadar Konumuzun Silinmesine Bende Üzüldüm Yapacak Bişey yoktu Ve Siz Üyelerimize Bunu Sitenin En Üst Bölümünde Duyurdum Bence Tepkiniz Yerinde Degildi Tuana Size Gelince Siz Zaten Sanki Dünden Razıydınız Bizi Eliştirmeye Okadar Gereksenim Duyuyorsanız Bizi Eleştirmeye Sitemizin Zaten Eleştiri Bölümüde Var Bu Bölüm Her Sitede Olmaz İlahisevda'da Oluyor Ama Biz HerŞeye Varız Allah Kimsenin Emegini Boşa Cıkarmasın Sitemize Her Ne Kadar Konu Eklenirse Okadar İyi Neden Konularınız Silinsin Sitemizin Daha İyi Yerlere Gelmesini İstemiyormuyum'ki Gecemi Gündüzüme Katıp İlahi Sevdayla İlgileniyorum Böle Düşünmeniz Beni Sadece Ve Sadece Üzdü Emegi Gecenlerdende Gecmeyenlerden'de Allah Razı Olsun...

Saygılarımla:Ce§uR...

evren38
Tiryaki Üye
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

İlahi Dinle

İlahi Dinle

« Yanıtla #5 : 29 Aralık 2009, 19:56:37 »

bende tam yeşil renk olmuştumki yine geri saım olmuş ;D ;Dneyse napalım özür dilemiş yönetiii kardeş teknik hata demiş eyvallah.
fatsalı
Gelişmiş Üye
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

İlahi Dinle

İlahi Dinle

« Yanıtla #6 : 29 Aralık 2009, 20:58:29 »

neyse arkadaşlar olur böle sorunlar,kul yapısı bozulur silinir.gönül kırmaya değmez selametle

bedirh@n
Moderatör
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

İlahi Dinle

İlahi Dinle

« Yanıtla #7 : 01 Ocak 2010, 11:38:07 »

eyvallah, ama yinede bir tavsiyem var:
hiç olmazsa siteyi arada yedekleyin.....

not:ama şuna üzüldüm,siteden üyeyi banlamak veya uzaklaştırmak bu sitenin kardeşlik ve dostluk ruhuyla bağdaşmıyor,uyarı ve gereken açıklama yapılmıştır,iş bitmiştir,daha fazlasına gerek yoktur ...
Rabbim hayırlı çalışmalarımızı ziyade eylesin inş.

Ce§uR
Administrator
Tiryaki Üye
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Seni Sevmeyen Ruh Ölüdür Yaresulallah

İlahi Dinle

İlahi Dinle

« Yanıtla #8 : 01 Ocak 2010, 13:41:21 »

Bedirhan Kardeşim Zaten Sitenin Yedegni Alıyoruz Yalnız Çok Yoğun Olduğumuz Anlar Oluyor Sitenin Yedegi Bir Kac Gün Öncenin Mecburen Bukezlik Böle Oldu Uzaklaştırma Konusuna Gelince Güzel Kardeşim Buranın Huzurunun Bozulmasını İsteyeçek En Son Kişilerden Biri Benim Uyarılmadan Hiç Bir Üye Siteden Uzaklaştırılmaz Bu Konuda Üye Uyarıldı Ve Sonrasında Böle Olması Gerekti Kimsenin Uzaklaştırılmasından Yana Degilim Ama Bazen Şartlar Bunu Gerektiriyor Umarım Anlamışsınızdır Beni...

Saygılarımla:Ce§uR...

Sayfa: [1]   Yukarı git
Yazdır
Gitmek istediğiniz yer:  

Tasarim ©Ce§uR 2010 | CeSur Web Tasarım Bilişim Teknolojileri

SiteMap | iSLami Radyo

MKPortal ©2003-2008 mkportal.it