Son mesaj - Gönderen: MERYEM - Cuma, 20 Nisan 2018 20:56
Dünya dediğimiz de bir gurbet değil mi.?< >< >< >
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.

Sayfa: [1]   Aşağı git
Yazdır
Gönderen Konu: Buda Benim Hayat Hikayem..  (Okunma Sayısı 2048 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
cahiliyet_dusmani
Altın Üye
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

BUGÜNDE ÖLMEDİM ANNE..

İlahi Dinle

İlahi Dinle

« : 16 Haziran 2010, 19:05:44 »

Aaşağıda yazılanlar türkiyede yaşanılan şeylerdir ama ne yazıki görülmüyor...

Benim adım Emine Mardinde yaşıyorum.2 çocuklu 61 yaşında bir anneyim...Derdimin,çilemin düşmanımın başına bile gelmesini istemem...Eşimle evlendiğimde 16 yaşındaydım..Daha doğrusu evlenmedim,ailem beni ona vermedi bende ona kaçtım o zamanlar...Kaç sene geçti üzerinden eşimi hala seviyorum ama aşkıma sadık kalmadı...
  Doğuda kadınların başına gelebilecek bir şeyde benim başıma geldi eşimin sayesinde..Eşim üzerime seneler sonra kuma getirdi..Hemde 2 tane..Eşim o zamanlar yine evleneceğim dediğinde çok ağladım,çok sızladım..''Derdi çok çocuk sahibi olmakmış.''Sonuçta yenik düştüm ona ve üstüme başka bir kadın geldi.Ondan ayrılmam,boşanmam imkansızdı.Törelerimize göre eşinden boşanmak kan davasıydı,ölümdü,idamdı...
  Çok beddua ettim hem eşime,hemde üstüme kuma getirilen kadına..Belki dualarım kabul edildi ama ne bilecektim olan yine bana olacaktı..Üstüme kuma getirilen kadın bir kazada sakat kaldı ve ona bakmak benim üstüme düştü..Şimdi hep ben ona bakıyorum..
  Bu olaydan sonra eşim yine evlendi.Son eşine şimdi gül gibi bakıyor..O ev işlerine ben ise hem hayvanlara hemde kötürüm kadına bakıyorum..Bir zamanlar birbirimizi deli gibi sevmiştik ama şimdi.....

NOT:KARDEŞLER BU HİKAYE ÇOK UZUN AMA BEN TEYZENİN DİLİNDEN KISACA ANLATMAYA ÇALIŞTIM...BU SAYFA ALTINDA DEĞİŞİK KUMA HİKAYELERİNİ İNŞALLAH ARASIRA PAYLAŞACAĞIM..

LEYLAN OLMAYINCA MECNUN OLSAN NEYE YARAR YEĞEN..
Sayfa: [1]   Yukarı git
Yazdır
Gitmek istediğiniz yer:  

Tasarim ©Ce§uR 2010 | CeSur Web Tasarım Bilişim Teknolojileri

SiteMap | iSLami Radyo

MKPortal ©2003-2008 mkportal.it